Franciszkanie z Klimzowca

Parafia św. Franciszka z Asyżu

Chorzów - Klimzowiec

swiety franciszek kosciol parafia sw franciszek kosciol wnetrze

Program odwiedzin duszpasterskich - Kolęda 2018/2019

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE
tzw. KOLĘDA 2018/2019

 W PARAFII ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W CHORZOWIE-KLIMZOWCU

 

8 grudnia 2018 r. – sobota

1

ul. Ryszki 39

początek od m. 1

od godz.

14:00

2

ul. Ryszki 41

początek od m. 25

3

ul. Ryszki 43 i 72

początek od nr 43 m. 1

4

ul. Ryszki 45

początek od m. 24

 

9 grudnia 2018 r. – niedziela

1

ul. Ryszki 47

początek od m. 25

od godz.

14:00

2

ul. Ryszki 49

początek od m. 24

3

ul. Szczecińska 7-27 (nieparzyste)

początek od nr 27

4

ul. Szczecińska 29-59 (nieparzyste)

początek od nr 29

 

14 grudnia 2018 r. – piątek

1

ul. Ryszki 57 (m. 1-30)

początek od m. 30

od godz.

16:00

2

ul. Ryszki 57 (m. 31-59)

początek od m. 31

3

ul. Ryszki 57 (m. 60-90)

początek od m. 90

4

ul. Ryszki 57 (m. 91-119)

początek od m. 91

5

ul. Ryszki 57 (m. 120-149)

początek od m. 149

 

15 grudnia 2018 r. – sobota

1

ul. Górnicza 1, 3, 6, 8, 9, 11

początek od nr 1

od godz.

14:00

2

ul. Górnicza 12, 16, 20

początek od nr 12 m. 1

3

ul. Górnicza 13-17 i 26

początek od nr 26 m. 8

4

ul. Górnicza 28-32

początek od nr 32 m. 8

 

16 grudnia 2018 r. – niedziela

1

ul. Wiśniowa

początek od nr 1

od godz.

14:00

2

ul. Zgrzebnioka 1-19 (nieparzyste)

początek od nr 19

3

ul. Zgrzebnioka 2-40 (parzyste)

początek od nr 40

4

ul. Zgrzebnioka 42-66(parzyste)

początek od nr 42

 
 
 

27 grudnia 2018 r. – czwartek

1

ul. Racławicka 41

początek od m. 25

od godz.

16:00

2

ul. Ryszki 11-17

początek od nr 17 m. 6

3

ul. Ryszki 19-23 i 10

początek od nr 10

4

ul. Ryszki 25-29

początek od nr 29 m. 17

5

ul. Ryszki 31 i 33

początek od nr 33 m. 14

6

ul. Ryszki 35 i 37

początek od nr 35 m. 1

 

28 grudnia 2018 r. – piątek

1

ul. Działkowa 1, 3, 5, 7

początek od nr 1 m. 1

od godz.

16:00

2

ul. Działkowa 7a, 7b, 9

początek od nr 7a m. 1

3

ul. Działkowa 9a, 9b, 11 (m. 1-5)

początek od nr 11 m. 5

4

ul. Racławicka 31 i 33

początek od nr 31 m. 1

5

ul. Racławicka 35 i 37

początek od nr 35 m. 1

6

ul. Racławicka 39

początek od m. 25

 

29 grudnia 2018 r. – sobota

1

ul. ks. Gałeczki 40 (m. 1-34)

początek od m. 1

od godz.

14:00

2

ul. ks. Gałeczki 40 (m. 35-68)

początek od m. 68

3

ul. ks. Gałeczki 40 (m. 69-102) 

początek od m. 69

4

ul. ks. Gałeczki 40 (m. 103-136) 

początek od m. 136

5

ul. ks. Gałeczki 40 (m. 137-169)

początek od m. 137

6

ul. ks. Gałeczki 40 (m. 170-196)

początek od m. 196

 

30 grudnia 2018 r. – niedziela

1

ul. ks. Gałeczki 38 (m. 1-31)

początek od m. 1

od godz.

14:00

2

ul. ks. Gałeczki 38 (m. 32-63)

początek od m. 63

3

ul. ks. Gałeczki 38 (m. 64-106) 

początek od m. 64

4

ul. ks. Gałeczki 38 (m. 107-139)

początek od m. 139

5

ul. ks. Gałeczki 38 (m. 140-171)

początek od m. 140

 

2 stycznia 2019 r. – środa

1

ul. ks. Gałeczki 45 (m. 1-24)

początek od m. 24

od godz.

16:00

2

ul. ks. Gałeczki 45 (m. 25-56)

początek od m. 25

3

ul. ks. Gałeczki 45 (m. 57-89)

początek od m. 89

4

ul. ks. Gałeczki 45 (m. 90-122)

początek od m. 90

5

ul. ks. Gałeczki 45 (m. 123-154)

początek od m. 154

6

ul. ks. Gałeczki 45 (m. 155-181)

początek od m. 155

 

3 stycznia 2019 r. – czwartek

1

ul. ks. Gałeczki 47 (m. 1-34)

początek od m. 34

od godz.

16:00

2

ul. ks. Gałeczki 47 (m. 35-68)

początek od m. 35

3

ul. ks. Gałeczki 47 (m. 69-102)

początek od m. 102

4

ul. ks. Gałeczki 47 (m. 103-136)

początek od m. 103

5

ul. ks. Gałeczki 47 (m. 137-169)

początek od m. 169

6

ul. ks. Gałeczki 47 (m. 170-196)

początek od m. 170

 

4 stycznia 2019 r. – piątek

1

ul. Hajducka 82-94 (parzyste) i 91-95

początek od nr 95

od godz.

16:00

2

ul. Hajducka 96-102

początek od nr 96

3

ul. Ryszki 80 i 80a

początek od nr 80a m. 10

4

ul. Ryszki 80b i 80c

początek od nr 80b m. 1

5

ul. Ryszki 82 i 82a

początek od nr 82a m. 10

6

ul. Ryszki 82b i 82c

początek od nr 82b m. 1

 

5 stycznia 2019 r. – sobota

1

ul. Szczecińska 10 (m. 1-24)
oraz Dom Aktora 10 (m. 1A-56A)

początek od Dom Aktora następnie m. 24

od godz.

14:00

2

ul. Szczecińska 10 (m. 25-74)

początek od m. 74

3

ul. Szczecińska 10 (m. 75-124)

początek od m. 75

4

ul. Szczecińska 10 (m. 125-174)

początek od m. 174

5

ul. Szczecińska 10 (m. 175-224)

początek od m. 224

 

6 stycznia 2019 r. – niedziela

1

ul. ks. Gałeczki 36 (1-36)

początek od m. 1

od godz.

14:00

2

ul. ks. Gałeczki 41 (m. 1-36)

początek od m. 1

3

ul. ks. Gałeczki 42, 44, 50a
oraz os. Klimzy i Al. Wojska Polskiego

początek od Al. Wojska Polskiego nr 23

4

ul. ks. Gałeczki 43 (m. 1-31)

początek od m. 31

5

ul. ks. Gałeczki 43 (m. 32-56)

początek od m. 32

6

ul. ks. Gałeczki 50, 50b, 64-74 i 93

początek od nr 93

 

7 stycznia 2019 r. – poniedziałek

1

ul. św. Anny 1-15, św. Barbary 18

początek od św. Anny 15

od godz.

16:00

2

ul. Wiosenna 2 i 4 (m. 1-10)

początek od nr 4 m. 10

3

ul. Wiosenna 4 (m. 11-20) i 6

początek od nr 4 m. 11

4

ul. Wiosenna 8

początek od nr 8 m. 20

5

ul. Wiosenna 10 i 12

początek od nr 10 m. 1

6

ul. Wiosenna 14 i 16 (m. 1-10)

początek od nr 16 m. 10

7

ul. Wiosenna 16 (m. 11-20) i 18

początek od nr 16 m. 11

 

8 stycznia 2019 r. – wtorek

1

ul. Działkowa 11 (m. 6-10), 11a, 11b

początek od nr 11 m. 6

od godz.

16:00

2

ul. Franciszkańska 4a, 4b, 6a

początek od nr 6a m. 8

3

ul. Franciszkańska 6b, 8a, 8b

początek od nr 8b m. 6

4

ul. Franciszkańska 10, 12, 14, 16, 18, 20
oraz ul. Górnicza 5 i 7

początek od ul. Franciszkańskiej 10

5

ul. Wiosenna 20 i 22 (m. 1-10)

początek od nr 22 m. 10

6

ul. Wiosenna 22 (m. 11-20) i 24

początek od nr 22 m. 11

 

9 stycznia 2019 r. – środa

1

ul. Młyńska

początek od nr 12

od godz.

16:00

2

ul. Ryszki 59 (m. 1-29)

początek od m. 29

3

ul. Ryszki 59 (m. 30-58)

początek od m. 30

4

ul. Ryszki 59 (m. 59-89)

początek od m. 89

5

ul. Ryszki 59 (m. 90-118)

początek od m. 90

6

ul. Ryszki 59 (m. 119-148)

początek od m. 148

 

10 stycznia 2019 r. – czwartek

1

ul. Klimzy

początek od nr 22

od godz.

16:00

2

ul. Kręta 1-24 oraz ul. Zapłocie

początek od ul. Krętej nr 1

3

ul. Kręta 30 i 30a

początek od nr 30a m. 12

4

ul. Kręta 32i 32a

początek od nr 32a m. 12

5

ul. Łąkowa 4, 6, 8

początek od nr 4 m. 1

6

ul. Łąkowa 10 i 12

początek od nr 12 m. 12

 

11 stycznia 2019 r. – piątek

1

ul. Głowackiego 1 i 3

początek od nr 3 m. 12

od godz.

16:00

2

ul. Głowackiego 5 i 7

początek od nr 5 m. 1

3

ul. Sportowa 10

początek od m. 20

4

ul. Sportowa 13 (m. 1-6; 13-18; 25-30; 37-42; 49-54)

początek od m. 54

5

ul. Sportowa 13 (m. 7-12; 19-24; 31-36; 43-48; 55-60)

początek od m. 60

6

ul. Sportowa 15 i 17

początek od nr 15 m. 20

 

12 stycznia 2019 r. – sobota

1

ul. św. Barbary 21, 21a, 21b

początek od nr 21 m. 1

od godz.

14:00

2

ul. Dębowa 2-20 (parzyste)

początek od nr 20

3

ul. Dębowa 7-29b (nieparzyste)

początek od nr 29b

4

ul. Dębowa 22-34 (parzyste) i 31-41 (nieparzyste)

początek od nr 41

5

ul. Sportowa 6 i 8

początek od nr 6 m. 1

 

13 stycznia 2019 r. – niedziela

1

ul. św. Anny 17 i 19

początek od nr 17 m. 1

od godz.

14:00

2

ul. św. Barbary 1, 3, 16-26, 23-31

początek od nr 31

3

ul. św. Barbary 5a, 5b, 7b

początek od nr 7b m. 8

4

ul. św. Barbary 7a i 7c

początek od nr 7a m. 1

5

ul. św. Barbary 9, 13, 17

początek od nr 9 m. 1

 

14 stycznia 2019 r. – poniedziałek

1

ul. Średnia 1, 3, 5 (nieparzyste) i 2-30 (parzyste)

początek od nr 30

od godz.

16:00

2

ul. Średnia 7-11 (nieparzyste)

początek od nr 7

3

ul. Zielona 3-21 (nieparzyste)

początek od nr 3

4

ul. Zielona 23-35 (nieparzyste) i 34-48 (parzyste)

początek od nr 23

5

ul. Zielona 8-32a (parzyste)

początek od nr 8

 

KOLĘDA DODATKOWA
19 stycznia 2019 r. (sobota) -od godz. 14:00

dla tych, którzy nie byli obecni w wyznaczonym dniu lub z innych powodów (np. choroba) nie mogli przyjąć Kolędy. Zgłoszenia przyjmujemy w Kancelarii Parafialnej lub w zakrystii.