Parafia św. Franciszka z Asyżu

Chorzów - Klimzowiec

swiety franciszek kosciol parafia sw franciszek kosciol wnetrze

Bieżące Ogłoszenia Duszpasterskie

III niedziela zwykła                                 21.01.2018 r.

Dziękujemy za ofiary złożone podczas Mszy św., a przeznaczone na zakup opału.

Dziś o godz. 14.30 swoje spotkanie świąteczne ma Franciszkański Zakon Świeckich. O godz. 16.30 z racji na trwający Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan zapraszamy na nabożeństwo w tej intencji. Zapraszamy również na godz. 19.00 do kaplicy św. Antoniego na drugie z siedmiu spotkań z cyklu: „Szkoła wiary”.

Szkoła podstawowa nr 2 zaprasza na galę taneczno-wokalną „Roztańczona szkoła”. Występy młodych artystów w poniedziałek, 22 stycznia o godz. 17.00 w MDK Batory.

Również w poniedziałek o godz. 17.00 adoracja Bożej Dzieciny prowadzona przez Franciszkański Zakon Świeckich.

Wtorkowe nabożeństwa ku czci św. Antoniego oraz czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu wg stałego porządku.

Intencje na Msze św. zbiorowe za zmarłych w środę o godz. 18.00 oraz zbiorowe za osoby żyjące w czwartek o godz. 18.00 można składać w zakrystii.

W czwartek o godz. 16.30 nabożeństwo o pokój na świecie i łaskę wiary dla niewierzących, a o godz. 18.00 Msza św. w tej intencji.

W piątek o godz. 18.00 Msza św. w intencji diakona Tymoteusza Krajewskiego z okazji jego imienin zakonnych.

Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie w domach naszych parafian.

Wszystkim, którzy przyjęli nas aby wspólnie się modlić, rozmawiać, dzielić doświadczeniem życia, przekazywać słowa wdzięczności i różnych życzliwych sugestii – składamy serdeczne Bóg zapłać.

Szczególnie gorąco dziękujemy za złożone ofiary na bieżące potrzeby naszej wspólnoty parafialnej oraz za przekazywane również na kolędzie ofiary na nowe ławki.

Za świadectwo Waszej przynależności do miejscowej wspólnoty Kościoła niech Bóg przez wstawiennictwo św. Franciszka hojnie Wam błogosławi.