Parafia św. Franciszka z Asyżu

Chorzów - Klimzowiec

swiety franciszek kosciol parafia sw franciszek kosciol wnetrze

Bieżące Ogłoszenia Duszpasterskie

XXXIII tydzień zwykły, 17 - 21.11.2019 R.

Dzisiaj o godz. 14.30 zapraszamy na spotkanie FZŚ w salce „Francesco”

O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

Od poniedziałku Msze święte i nabożeństwa w tygodniu sprawujemy w kaplicy bocznej kościoła.

W poniedziałek o godz. 17.00 nabożeństwo ku czci św. Franciszka z Asyżu, a o 18.00 Msza św. z relikwiami bł. Anieli Salawy

We wtorek po Mszy św. o godz. 8.00 nowenna ku czci św. Antoniego. O 17.30 nabożeństwo do św. Antoniego.

We wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie budowniczych szopki betlejemskiej w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy.

W środę po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy na spotkanie wspólnoty 50+.

W czwartek o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona litanią ku czci św. Franciszka z Asyżu i uczczeniem jego relikwii. Następnie Msza św. zbiorowa za osoby żyjące. Po Mszy św. Ruch Focolarizaprasza na rozważanie Słowa Bożego i adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Antoniego.

W piątek o godz. 18.00 odbędzie się w Starochorzowskim Domu Kultury: MIĘDZYNARODOWY CHARYTATYWNY WIECZÓR KULTURY. Szczegółowe informacje na plakacie.

W sobotę o 17.30 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

Plan wizyt kolędowych w domach naszych parafian, które rozpoczniemy od niedzieli 1 grudnia jest wywieszony w gablotkach oraz dostępny na internetowej stronie parafialnej. W tym roku wszystkie trasy kolędowe rozpoczynamy od numerów niższych.

W przyszłą niedzielę zebrana kolekta zostanie przeznaczona na zakup węgla do ogrzewania pomieszczeń kościelnych i klasztornych.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary oraz za wspólną modlitwę. Uczestnikom dzisiejszej Mszy świętej życzymy rodzinnej i pełnej pokoju niedzieli oraz wszelkiego dobra w rozpoczynającym się tygodniu.